Finetto to multifunkcyjna
platforma dla biznesu.

Z nami zarządzanie firmą będzie bardziej efektywne – zoptymalizuj je i poświęć zaoszczędzony czas na jej dalszy rozwój! Zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmie się prowadzeniem Twojej księgowości, gwarancją płynności finansowej, formalnościami w zdobyciu dodatkowych funduszy na rozwój, czy też rozwikłaniu zagwozdek prawnych.

Korzystając z naszej platformy otrzymasz nie tylko dedykowanego księgowego oraz kadrowego, ale także doradcę finansowego, ubezpieczeniowego, usług prawnych.

Dbamy o jakość naszych usług poprzez stałe podnoszenie kompetencji
naszej kadry, od kilkunastu lat obsługującej firmy z różnych branż.

Kadra Zarządzająca Finetto z doświadczeniem w branży od kilkunastu lat:

Katarzyna MaślankaPrezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Ekonomii o specjalizacji Rachunkowość Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Wydziału Ekonomii o specjalizacji Bankowość Wyższej Szkoły Bankowej.

Posiada długoletnie doświadczenie w księgowości, potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów. Trener księgowości, biznesu. Specjalista w zakresie dotacji unijnych. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, zarządzania finansami, rachunkowości i rachunkowości zarządczej. Od niemal dwudziestu lat pełni funkcje głównej księgowej oraz funkcje zarządcze.

Założycielka marki Finetto.

Marika DziedzicKoordynator Zespołu Kadrowo- Płacowego

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach na Kierunku Ekonomicznym.
Posiada wieloletnie kompetencje i doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi kadrowo- płacowej. Ekspert prawa pracy oraz rozliczeń kadrowo płacowych.

W Finetto w roli Koordynatora Zespołu Kadrowo- Płacowego odpowiada za zarządzanie zespołem Kadrowo- Płacowym oraz relacje z kluczowymi klientami.

Anna KruczekProkurent

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego .
Ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej, kierownika działu księgowości, a następnie głównej księgowej i kierownika działu administracji i finansów.

W Finetto w roli Koordynatora Działu Księgowego oraz Działu Kadrowo- Płacowego odpowiada za zarządzanie zespołami.

Michał SzkołaPełnomocnik Zarządu

Studiował w Wyższej Szkole Bankowej, Wyższej Szkole Bankowej i Finansów na Wydziałach Bankowości i Zarządzania.

Ma wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. Posiada rozległą wiedzę na temat usług bankowych oraz pośrednictwa kredytowego.
Zbudował sieć sprzedaży produktów bankowych w ponad 60 biurach kredytowych na terenie całej Polski.
Zbudował od podstaw projekt biznesowy mający na celu wdrożenie nowej aplikacji do elektronicznego przesyłania danych klientów między firmą a niemal 200 doradcami kredytowymi w ponad biurach kredytowych w całej Polsce.

Wyróżniony w miesięczniku – Magazyn Ekonomiczny Home&Market, kwiecień 2009r. w ogólnopolskim rankingu pośredników kredytowych w kategorii udzielonych kredytów hipotecznych.

Jarosław GryskaDyrektor Handlowy

Absolwent Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.
Pracę zawodową rozpoczął w 1992 roku. Od ponad 15 lat zajmuję się częścią sprzedaży związaną głównie z pozyskiwaniem klientów dla instytucji finansowych. Przez 6 lat zajmował się budowaniem oraz zarządzaniem zespołami liczącymi do 25 osób. Przez 5 lat zajmował się budowaniem, organizowaniem i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi na poziomie regionu jak również całego kraju. Zarządzał procesem sprzedaży w strukturze Departamentu Mobilnych Doradców Klienta Biznesowego, który składał się z 32 zespołów i 350 Doradców Mobilnych.

Pracował jako menedżer sprzedaży odpowiedzialny za Doradców Mobilnych jak i Doradców stacjonarnych w oddziałach Banku w ramach Centrum Biznesowego. Zbudował System Raportowy dla Departamentu MDKB, system premiowy dla kierowników zespołów oraz zautomatyzowany system przydzielania planów dla poszczególnych zespołów w oparciu o potencjał rynku oraz wielkość zespołu.

Finetto w liczbach

500 doradców
w całej Polsce
8958 dokumentów
generowanych
dziennie
1148 zadowolonych
klientów
1 pasja
Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się
Czat na stronę